Výlety a zážitky > Pro provozovatele > Proč reklamní banner registrovat

Proč reklamní banner registrovat

Vítejte na Portálu s nabídkou VÝLETŮ, ZÁŽITKŮ a UBYTOVÁNÍ

Portál www.vylety-zazitky.cs-chalupy.cz (specialista na inzerci výletů a zážitkových aktivit) a Portál www.cs-chalupy.cz (specialista na ubytování - chaty, chalupy, apartmány)

Návštěvnost našich portálů je přes 10.000 uživatelů / den a na našich portálech je sjednáno více než 250 zážitkových aktivit / den a 500 rezervací ubytování / den.

 

FÉROVÁ nabídka pro Provozovatele ZÁŽITKOVÝCH AKTIVIT: 100% garance návratnosti peněz.

Pokud během spolupráce nebudete mít klienty od nás v takovém množství, že by se Vám násobně nevrátil již tak mimořádně nízký vstupní poplatek,

máte nárok na vrácení peněz nebo na bezplatné prodloužení inzerce na další období tak, aby se Vám investice násobně vrátila. Prezentovat u nás se vždy vyplatí!

Prezentace STANDARD za 800 Kč nebo 30 EUR na 2 roky + prezentaci Vám zdarma také vytvoříme (a máte to bez práce)!

Možno také: Prezentace TOP s přednostním zobrazením na homepage www s nejvyšší návštěvností klientů. Kompletní služby a ceník přehledně uvedeny ZDE (doplnit prolink)

Vaše REGISTRACE vstup ZDE: https://www.cs-chalupy.cz/provozovatel/registrace/ 

 

Proč provozovatelé zážitkových aktivit inzerují právě u nás ?

  • Provozovatelé zážitkových aktivit mají u nás vždy přímý kontakt se svými zákazníky. Kontakt od klientů dostávají vždy přímo na vlastní email nebo telefon a komunikaci se zákazníkem tak mají plně pod kontrolou. Na rozdíl od drahých reklamních, provizních nebo slevových portálů (Firmy na zážitky, Slevomaty apod.,... u nás provozovatelé ani klienti neplatí žádné provize ze zrealizovaných aktivit.
  • Náklady na mimořádně nízký roční poplatek za inzertní prezentaci se provozovatelům vrátí obvykle už po jedné rezervaci z našich stránek, poplatek slouží výhradně k pokrytí nákladů na provoz portálu a reklamní kampaně na Seznam.czGoogle a FB.
  • Podporujeme provozovatele aktivit moderní responzivní mobilní aplikací neboť přes mobil přichází již více než 50% klientů.
  • Recenze našich portálů, našich služeb...tedy to co logicky zajímá každého. Napsat může každý co chce (asi i proto se některé jiné portály v tomto často předhání v superlativech), proto Vám navrhnu jednoduché řešení jak si sami a snadno ověříte jak fungujeme a jaké mají naše portály výsledky. Uvedu příklad: Zadejte si sami do některého z hlavních internetových prohlížečů (např. Seznam.cz nebo Google) oborové klíčové slovo: například text "Pronájem chalupy Jičín"... a zobrazí se Vám odkazy na skutečně fungující portály, ze kterých Vám budou reálně chodit klienti.., tedy najdete odkazy na naše portály na prvních pozicích, ale i naše foto v sekci Obrázky u námi prezentovaných objektů a zážitkových aktivit (CS-CHALUPY, CS-UBYTOVANI a VÝLETY-ZÁŽITKY). Zadejte si Pronájem chalupy a název Vaší obce, města, rekreační oblasti... vždy najdete naše portály a na nich prezentace Vašich sousedů nebo provozovatelů dalších aktivit, kteří u nás již prezentují! Rádi budeme pracovat i pro Vás.

 

PROČ se u nás registrují každý měsíc desítky nových zážitkových aktivit?

Téměř denně nám totiž chodí od provozovatelů zážitkových aktivit emaily s podobným sdělením:ANO super nabídka, to bych brala / bral, ale vůbec nemám čas to řešit... tak důležité INFO pro Vás:

1. O vše se postaráme MY, inzertní prezentaci Vám komplet vytvoříme, Vy pouze zkontrolujete a schválíte výsledek !

2. Pouze 1x za rok (popř. 1x za 2 roky) proplatíte fakturu za inzertní prezentaci = bezkonkurenčně nejnižší cena na trhu za nejnavštěvovanější prezentaci (nejvíce klientů)!

3. Nyní stačí zaslat zprávu: "ANO mám zájem o inzertní prezentaci na CS-CHALUPY" o zbytek se postaráme MY...je to snadné - spolu to zvládneme!

Váš specialista na VÝLETY-ZÁŽITKY a UBYTOVÁNÍ

 

Jakékoliv Vaše případné dotazy rád zodpovím emailem nebo telefonicky. 

 S pozdravem 

 Petr Fix,  www.vylety-zazitky.cs-chalupy.cz   tel.: +420 731 535 546

Výlety a zážitky v České a Slovenské republice
E-mail: info@cs-chalupy.cz

Pronájem chaty a chalupy, Chaty a chalupy s bazénem, Silvestr chaty chalupy, Svět na netu

created by SYMPACT

Přidat NOVÝ VÝLET / ZÁŽITEK

Máme něco zlepšit?

Napište správci portálu...